מערכת בקרת כניסה

מערכת בקרת כניסה

מערכת בקרת כניסה מאפשרות לכם לפקח ולשלוט על האזורים עליהם אתם רוצים להגן, ולמנוע כניסה של מי שאינם מורשים. מערכות אלו מנטרות כניסות ויציאות של הן של עובדים והן של מבקרים / אורחים. מערכת הינה נגזרת של הנחיות הביטחון והתפעול של הארגון ונותנת מענה בהתאם לשני גופים אלו .

מערכת בקרת כניסה מטפלת במגוון תחומים וביניהם ניהול כל בקרי הכניסה מאתר מרכזי אחד - אפשרות לנהל את בקרת הכניסה, החל מהוספת עובדים, ניהול וצפייה, דוחות מרוכזים ועוד והכל באמצעות תוכנת בקרת כניסה מרכזית שיכולה להיות מותקנת ON PREMISSES , בענן , באתר DR ועוד. מגוון תחומים בהם מטפלת בקרת הנכיסה:

  • ניהול עובדים - רישום העובדים, החל משלב הצילום ועד קביעת רמת ההרשאה לכל דלת בנפרד.
  • ניהול דלתות - שמות, זמני פתיחה, סוג דלת, פתרונות אבטחה מיוחדים לפי דרישה.
  • ניהול בקרי הכניסה - ניהול מרכזי של כל בקרות הכניסה הנמצאות באתר מקומי או פרוסות בסניפים מרובים. קביעת סוגי דלתות, שמות הבקרים, תקשורת ועוד
  • ניהול אורחים - הגדרת רמות הרשאה, זמני כניסה ויציאה, מעקב, הפקת תגי אורח ועוד.
  • ניהול מערכת - גיבויים, דוחות חומרה, התראות ועוד.

מערכות בקרת הכניסה, מתקדמות אחרי ההתפתחות בעולם המחשוב והגישה אליהן במערכות החדישות מתבצעת מכל מכשיר קצה, כולל מטלפון סלולרי, מכל מקום בארץ ובעולם .שילוב יכולות ביומטריות ובראשן טביעת אצבע, לרבות שילוב תקשורת  RFID, סלולר או WiFi, ביחד עם מערכות של "נוכחות עובדים", הופכות את מערכות בקרת הכניסה ליותר חסינות מפני טעויות.