שירותי HELP DESK

Help Desk

חברתנו מפעילה מתן שירותי מוקד Help desk המאויש בכל שעות הפעילות ומספק מענה ראשוני מיידי לכל תקלה או בעיה ע׳׳י התחברות מרחוק. השירות מאפשר לך הלקוח להתמקד בתחום פעילותך העסקית, תוך קבלת גיבוי טכני מלא בזמן אמת מחברה בעלת התמחות בתחום.

מתן שירותי מוקד Help Desk  המספק מענה ראשוני מיידי לתקלות בתחום מערכות תקשורת וטלפוניה.

לא משנה היכן אתה נמצא, בבית, במשרד, במלון, בשדה התעופה, טכנאי מקצועי ומיומן יסייע לך בפתרון תקלות חומרה או תוכנה, בהשתלטות מרחוק, בכל מקום, בכל עת.

כמעט בלתי אפשרי כיום לנהל עסק יעיל ומצליח ללא מערכת מחשוב. אבל מה אתה עושה אם שרת הרשת שלך אינו פועל כראוי, זקוק להתקנת תוכנה, או פשוט קורס כולנו יודעים כי זמן הוא כסף. אם הרשת שלך למטה, אתה יכול למדוד את הזמן האבוד במונחים כספיים. זו הסיבה מדוע עליך לצרף את העסק שלך לשירות תמיכה מרחוק של היי נטוורקס, לקבל תמיכה תוך דקות ספורות ולחסוך לעצמך כאב ראש, כסף וזמן.

שירות מיידי, אין צורך להמתין לטכנאי. קבל תמיכה תוך דקות ספורות וחסוך כאבי ראש, זמן וכסף ,תמיד זמינים,אנחנו תמיד עונים ועומדים לשירותך בכל שעות היממה. קבל שירות תמיכה  24X7תמיכה מרחוק ,תמיכה ברמת השרתים, תחנות העבודה והתקשורת בהשתלטות מרחוק ע"י צוות טכני מקצועי ומיומן.